HIP HOP HOORAY ! VOL.9 СО ДЈ ПОПАЈ ВО КЛУБ ТАРАНТИНО (ВЕЛЕС)

HIP HOP HOORAY ! VOL.9 СО ДЈ ПОПАЈ ВО КЛУБ ТАРАНТИНО (ВЕЛЕС)


Доколку сте од околината на Велес и сакате да го стартувате викендот со добар хип-хоп звук тогаш наминете во Клуб Тарантино.

Вечерва, 5ти Мај, ќе се одржи 9-то издание на Hip-Hop Hooray забавите чииј домаќин е ДЈ Попај.

Влезот е бесплатен, почетокот е на полноќ па се до утринските часови. Наминете !

https://www.facebook.com/events/1589321787746867/