РАП ДРУЖБА ВО СЦЕНА 112 !

РАП ДРУЖБА ВО СЦЕНА 112 !


На 12.01.2016 (Вторник) Струмичани ве повикуваат на рап дружба во кафе барот Сцена 112 - Струмица. На рап дружбата настап ќе имаат струмичката рап група Конфликт и струмичките соло рап артисти Тоти-Е, Rick SF и Цене.

Влезот е слободен, почетокот е закажан за од 22 часот, па бујрум да се дружиме!